Профіль дверей ПР (457, ПР-45В, ПР-510, ПРМ-18-01, ПР-247, ПР-22 Р427)

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Профіль дверей ПР є гумотехнічним виріб, який сьогодні активно застосовується як ущільнення при виготовленні вагонів, в ході експлуатації яких передбачається контакт з харчовими продуктами.

При його виробництві використовуються активні мінеральні наповнювачі та каучукова маса, що дозволяє кінцевому виробу отримати необхідні для тривалої експлуатації у цій сфері використання.

Кожен із виробів цього класу проходить обов’язкову гігієнічну сертифікацію на відповідність матеріалу вимогам санітарної безпеки. Наявність відповідного документа для профілю ПР є обов’язковою, оскільки він відноситься до категорії товарів, які підлягають обов’язковому санітарно-епідеміологічному контролю.

Особливості використання профілю дверей ПР

Показники температури експлуатації залежать від типу гуми, яка була використана при виготовленні профілю. Він становить від -50 до +80 С. при цьому допускається нагрівання виробів протягом години до +110 С, що дозволяє монтувати ущільнення до сушіння лакофарбових покриттів.

При виготовленні профілю використовується гумова суміш на основі каучуку, яка забезпечує стабільність геометрії та швидке відновлення форми виробу після механічних впливів. Матеріал стійкий до хімічних, температурних, атмосферних впливів. Є можливість вибору резиноармованих профілів із напиленим ворсом.

Серед додаткових переваг використання профілю варто виділити підвищену стійкість виробів цієї категорії до зношування, низький коефіцієнт стирання. При цьому матеріал має високу стійкість до будь-яких впливів агресивних середовищ, високого тиску. Також варто виділити несприйнятливість виробів до поперечних навантажень.