Поліуретанові втулки

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Поліуретанові втулки – це альтернатива гумовим аналогам, що швидко зношуються. Ці деталі активно використовуються в автомобілебудівній та інших галузях, де навантаження та постійні удари здатні впливати на якість кінцевого продукту. Експлуатація зношених деталей, зрештою, призводить до небезпечних наслідків. Сучасне виробництво пропонує втулки поліуретанові з передової сировини, речовини, здатної протистояти негативним факторам.

Переваги втулок із поліуретану

Незважаючи на вартість продукції з полімерів (ціна готового виробу в кілька разів вище гумового), поліуретанові втулки мають численні плюси, з чим інші матеріали конкурувати, не здатні. А саме:

  • Інертність до температурної амплітуди – від критичних мінусових до плюсових значень.
  • Інертність до навантажень. Еластичність матеріалу дозволяє залишатися виробу у первісній формі.
  • Деформація під час експлуатації – мінімальна. Звідси високий рівень довговічності.
  • Твердість поліуретанової деталі вища за показники гуми.
  • Широке застосування – крім автопрому, поліуретанова втулка використовується в авіапромисловості та атомній енергетиці.

Вартість матеріалу варіюється залежно від технології виробництва.

Компанія Укрпромсервіс виготовить втулки з поліуретану будь-якого обсягу згідно з ГОСТ.