Поліуретанові сита

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Поліуретанові сита створюють конкуренцію на будівельному ринку аналогічним виробам із гуми чи металу. У вихідної сировини безліч переваг: несхильність до перепадів температур і тиску, інертність до агресивних хімічних речовин, твердість, еластичність та інше. Завдяки йому кількість замін чи ремонтів зменшується вдесятеро, що економічно вигідно для будь-якого замовника – державного (від промисловості) або приватного бізнесу.

Виготовлення поліуретанових сит

Виготовити сито для гуркоту необхідного розміру та в необхідних кількостях – завдання виробника. Об’ємні замовлення для промислових виробництв виконуються точно вчасно на передовому устаткуванні заводу.

Компанія Укрпромсервіс пропонує широкий асортимент поліуретанових виробів:

З різноманітною формою осередків – квадратні, круглі, еліпсоподібні, багатогранники та інше. За бажанням замовника сита на гуркіт можуть виготовлятися для сипучих матеріалів, що мають здатність до адгезії (прилипання) до осередків.

  • З точним сортуванням фракцій. Це відбувається завдяки конічним формам осередків та множинним перемичкам усередині.
  • Із заміною сегментів. Останнім потрібне оновлення рідше, ніж металевим у 15–20 разів.

Вибір сита для гуркотів залежить від конкретного матеріалу, що просівається. Консультації з представниками компаній допоможуть визначитися з варіантами. Ціна на будь-які вироби є прийнятною.