Підлогове гумове покриття

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Один з найкращих сучасних матеріалів – гума. В якості підлоги вона буває практично незамінною. Покриття для тренувальних та спортивних залів Дніпро обирає дуже ретельно. Це стосується й місць відпочинку малят, і гаражів. УКРПРОМСЕРВІС пропонує висококласний продукт, що вражає міцністю, довговічністю та привабливим зовнішнім виглядом.

Чому варто купити гумове покриття для підлоги для дитячих майданчиків, Дніпро?

Для дітлахів та їх батьків особливо важливою є безпека. Діти можуть змагатися між собою, штовхатися і отримувати травми. І коли під ногами м’яка та комфортна підлога, синці та інші неприємності виключені.

Якщо ви хочете замовити гумове покриття для підлоги, ціна в Дніпрі здивує. Наше підприємство виготовляє продукцію власними зусиллями і не користується послугами посередників. Ми забезпечуємо:

  • Високоякісну екологічно безпечну сировину;
  • Контроль кожного етапу виробництва;
  • Перевірку готових виробів на відповідність нормам.

Поверхні, що ми пропонуємо, антиковзькі, мають амортизуючі якості.

Гумове покриття для підлоги для гаража: купити на комфорт працівникам

Підлоги, вкриті гумою, мають тривалий термін експлуатації – не менше 10 років. Тому купувати їх дуже вигідно. Місця, де ремонтуються та зберігаються машини, характеризуються надмірною прохідністю. Матеріал, створений на основі гумової крихти, має низку переваг:

  • Нетоксичність та екологічність;
  • Непідвладність ультрафіолету;
  • Відсутність неприємних запахів навіть у спекотні періоди;
  • Стійкість до ударів та інших механічних пошкоджень;
  • Високий показник міцності.

Гараж – це місце, де може розливатися мастило або пальне. Сировина гарно витримує вплив хімікатів будь-якого походження, в тому числі і нафтопродуктів. Тому кращого варіанту годі й шукати.

Як придбати недорого гумове покриття для спортивних залів, Дніпро?

Підлогове гумове покриття для тренажерного залу Дніпро ще й тому, що за ним дуже просто доглядати. Його не пошкоджує постійна вологість, тому можна стелити і в басейні.

Як би ви не зібралися використовувати продукт, він завжди стане в нагоді. Зв’яжіться з нашим менеджером – вам нададуть вичерпну консультацію. За потреби допоможемо розрахувати метраж.

Не втрачайте можливості спростити життя собі чи персоналу – звертайтесь до нас вже сьогодні!