П-подібний ущільнювач скла (П-3, П-4, П-6, П5-5)

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Обов’язковим елементом монтажу стекол у отвори будь-якої огороджувальної конструкції залізничного вагона або складу метрополітену є гумовий П-подібний ущільнювач.

Його основною функцією є запобігання потраплянню всередину пилу, вологи, пари, води. При цьому гума відрізняється високою стійкістю до зношування, перепадів температур, механічною міцністю, досить великим терміном служби.

Протягом усього терміну експлуатації забезпечується герметичність примикання. Краї скла захищені від сколів та інших ушкоджень. Подібні характеристики багато в чому визначені використанням гуми, основну масу при виробництві якої становить бутадієн-стирольний каучук.

П-подібний ущільнювач скла: особливості застосування

Найчастіше П-подібний ущільнювач використовується для скління вікон прямокутної форми у вагонах, кабіні машиніста. Залежно від особливостей подальшої експлуатації є можливість вибору гумового профілю, розрахованого на встановлення в комплекті зі склом товщиною від 3 до 8 мм.

При виборі прокладок необхідно враховувати такі фактори:

  • ширина основи;
  • висота ущільнювача;
  • товщина стінок виробу.

Більшість виробників пропонують П-подібні прокладки для стекол у бухтах по 30 кг (залежно від інших параметрів довжина відрізка може становити 180 – 330 м).

Температура експлуатації гумових ущільнювачів становить від – 50 до +80 С, при цьому на експлуатаційні характеристики та ефективність захисту внутрішнього простору поїзда від зовнішніх впливів.

Технологія виготовлення стандартно складається з двох етапів: на першому випускається профільована заготовка, виготовлена ​​з гумової суміші, на другому – в автоклаві виконується високотемпературна вулканізація.