Модульне гумове покриття

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Купити модульне гумове покриття від виробника Дніпро та інші міста можуть в інтернет-магазині нашої компанії УКРПРОМСЕРВІС. Цей товар є окремими елементами підлоги різної форми. Виготовляємо квадратні, прямокутні, ромбічні вироби, можливе замовлення інших геометричних рішень. Такі поверхні використовуються як в приватних будинках і квартирах, так і в комерційних та промислових приміщеннях.

Гумове модульне покриття: ціна та види

Власне виробництво дозволяє нам реалізовувати продукцію з вигодою для клієнтів. Усвідомлюємо, що в умовах економічної кризи люди шукають найдешевші пропозиції. В асортименті присутні такі типи продукту:

  • Плитка з гуми, яку укладають з використанням спеціальної клейової суміші;
  • З замками – плити для приміщень з технічним чи складським призначенням;
  • Паркетні пластини – ідеальні для садових ділянок.

Купити модульну гумову плитку Дніпро часто вирішує для гаражів: вона здатна витримувати тривалі надмірні навантаження. Велика вага автомобілів не загрожує цілісності, а мастило чи паливо не псують зовнішнього вигляду.

Головні причини замовити гумове модульне покриття: ціна та переваги

Настил не вимагає величезних витрат. А завдяки тривалому експлуатаційному терміну він є дуже вигідним. Серед плюсів назвемо:

  • Широкий розмірний ряд (представлені «килимки» невеликі та на всю площу);
  • Вологостійкість та стійкість до агресивних хімічних середовищ;
  • Відсутність деформацій при перепадах температур;
  • Підвищені амортизаційні властивості;
  • Відмінна міцність.

Вироби з прогумованою структурою підходять для спортивних та дитячих майданчиків, прибудинкової території та громадських закладів.

Як замовити модульне гумове покриття від виробника, Дніпро, онлайн?

Плитка з гуми не потребує особливого догляду, вона привабливо виглядає та не страждає від опадів. Покласти листи зможе навіть новачок – не потрібно мати особливих знань та інструментів. Щоб отримати товар, залиште контактний номер телефону на сайті – наш спеціаліст доволі швидко зв’яжеться з вами. Гарантуємо безкоштовні консультації та відповіді на всі запитання. Виготовимо будь-яку партію під індивідуальне замовлення. Якщо вам потрібна модульна гувова плитка, ціна в Дніпрі приємно здивує: ніяких невиправданих націнок та платежів.

Доставка – по всій території країни.