Манжета гідравлічна

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Манжета гідравлічна – пристосування, що використовується для ущільнення щілини, що утворюється при з’єднанні циліндра та поршня в агрегатах із гідравлічним принципом роботи. Залежно від сфери використання гідравлічна манжета відливається з поліуретану або каучуку.

Обладнання, для якого підходять манжети нашого виробництва, працює при температурі від -50 до +200*С та частоті до 0,5 Гц, має хід поршня до 10 м. В даний час випускаються вироби класів I та III, манжети класу II замінюються на такі ж тільки у техніці, введеній в експлуатацію до 1985 року.

Класи гідравлічних манжетів:

  1. Використовується при тиску робочого середовища до 50 МПа, що випускається відповідно до ГОСТ 14896 84;
  2. Розрахований на тиск до 32 МПа (ГОСТ 1489694);
  3. Встановлюється в агрегати, що працюють при тиску до 50 МПа.

Якщо вам необхідно замінити в обладнанні гідравлічні манжети II типу, ми рекомендуємо придбати взаємозамінний варіант II або замовити з доставкою по Україні вироби, виготовлені за ТУ 38-1051725-86.

Продукція, яку ми реалізуємо, має таку ж високу якість, як дорогі імпортні, а ціна наших товарів при цьому вигідно відрізняється від вартості зарубіжних аналогів. Вироби від “УКРПРОМСЕРВІС” мають рекордну зносостійкість, зберігаючи початкові властивості при тривалій роботі при високому тиску.