Кільця ущільнювачів для цистерн

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Основним призначенням будь-якої залізничної цистерни є перевезення рідких, порошкоподібних, газоподібних або вантажів, що затверджують.

При формуванні рухомого складу відповідно до особливостей товару, що перевозиться, його характеристиками і вимогами до умов зберігання та транспортування враховується калібрувальний тип цистерни, її конструктивне виконання, призначення. Але в будь-якому випадку у складі конструкції є ущільнювальні кільця, що забезпечують герметичність примикання люка та корпусу.

Крім усунення ризику витоків під час вантажоперевезення повністю виключається можливість потрапляння всередину ємності вологи або атмосферних опадів. Це дозволяє зберегти властивості та характеристики товару. Для того щоб гарантувати подібний результат компанії-власники рухомого складу регулярно проводять роботи з техобслуговування та виконують заміну кілець для цистерн у разі потреби.

Що таке кільце для цистерн?

Для забезпечення герметичності цистерн при закритті люка найчастіше використовуються гумові кільця. Вони виконують функції ущільнювача та встановлюються на зливному вузлі вагона. Найчастіше матеріалом їх виготовлення є гума. Варто виділити такі переваги використання таких кілець для цистерн:

  • забезпечується повна відповідність перевезення вантажу чинним санітарним нормам;
  • матеріал довговічний, відрізняється високою стійкістю до зношування;
  • порівняно доступна вартість матеріалу виготовлення;
  • гума завдяки своїй структурі не вбирає рідини та запахи, тому в разі необхідності перевезення різних товарів використання одного і того ж ущільнювача ніяк не позначиться на його властивостях;
  • висока еластичність забезпечує збереження форми виробу після навантажень та деформацій.

При цьому сам процес монтажу досить простий і займає мінімум часу у персоналу, що обслуговує рухомі склади.