Виготовлення стрічкових конвеєрів

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Конвеєрна стрічка від виробника – це вигідно та надійно. Але компанія «УКРПРОМСЕРВІС» з успіхом створює й конвеєри в повній комплектації. Вони можуть характеризуватися різними принципами тягової дії та механізмів, що утримують вантаж. Наші клієнти мають можливість замовити різноманітні модифікації подібного обладнання: стрічкові, цепні, канатні, роликові тощо. Вантаж може переміщуватися по стрічці або трубі. Часто в промисловості застосовуються моделі, що транспортують матеріали на платформі чи по нерухомому жолобу.

Кому необхідно замовити виготовлення стрічкових конвеєрів у Дніпрі?

Подібне устаткування є незамінним в багатьох сферах життєдіяльності людини. Назвемо галузі, які найчастіше користуються такими виробами:

  • Аграрна;
  • Фармацевтична;
  • Харчова;
  • Деревообробна;
  • Хімічна;
  • Гірничодобувна.

На виробництво конвеєрів ціна Дніпро радує: ми не робимо торгових націнок та відправляємо клієнтам готовий продукт безпосередньо з заводу. Тому до нас звертаються і крупні, успішні підприємства, і початківці, які лише планують запустити цех.

Виробництво конвеєрів: ціна в Україні та переваги співпраці з нами

Ми даємо можливість обрати саме ту конфігурацію конвеєрної стрічки, яка потрібно в тому чи іншому випадку. Дуже популярними є варіанти з поперечними ребрами та гофробортами. Вони можуть подавати вантажі як горизонтально, так і під певним кутом. Таким чином, вирішуються численні виробничі задачі при мінімальних трудозатратах.

Агрегати нашого виробництва потребують також мінімуму електричної енергії.

Серед іншого, у нас можна замовити ремонт конвеєрних стрічок з виїздом спеціалістів на об’єкт. Це допомагає суттєво зекономити час та кошти, адже конвеєри є дуже масивними, щоб самостійно доправляти їх до ремонтної майстерні. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

За потреби надішлемо інструменти та клей для з’єднання стиків конвеєрних стрічок.

Як замовити виготовлення стрічкових конвеєрів: Дніпрої обирає оперативність

Маємо прогресивну технологічну та виробничу базу, тому проекти будь-якої складності виконуємо в короткі терміни. В штаті достатня кількість талановитих розробників, які пропонують нові, унікальні моделі и широкими можливостями.

Оформити заявку на купівлю обладнання або купити конвеєрну стрічку від виробника Дніпро має змогу за кілька хвилин – залиште на сайті свій телефонний номер, і ми обов’язково зателефонуємо. В разі потреби надамо вичерпну консультацію та допоможемо з вибором.

Доставка – в усі регіони України.