Гумові ущільнювачі для покрівлі

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Правильне влаштування коника для покрівлі служить запорукою міцності та довговічності всієї конструкції даху. Покрівля для профнастилу – необхідний елемент конструкції.

Коньковий ущільнювач забезпечує надійний захист внутрішнього простору даху від проникнення атмосферних опадів. Герметизація покрівлі забезпечує збільшення експлуатаційних термінів усієї будівельної структури. Монтаж елемента здійснюється між ковзаном для металочерепиці та самою основою.

Види конькових ущільнювачів

Ущільнювач під коник пропонується в декількох варіантах виконання:

  • Саморозширювальна деталь – виготовлена з пінополіуретану з полімерним просоченням.
  • Універсальний варіант – матеріалом виготовлення служить поліуретанова пінка, яка виконує роль фільтра
  • Профільні пристрої – зроблені на основі спіненого поліетилену

Застосування ущільнювача для покрівлі

Основне завдання продукції – ущільнювати верхню частину даху, забезпечивши її надійну герметизацію. Матеріал точно повторює форму самої металочерепиці. Ущільнювач для покрівлі запобігає протіканню, зберігає стабільну внутрішню температуру, виконує звуко- та теплоізолюючу функцію, забезпечуючи при цьому належну циркуляцію повітря.

Ущільнювачі під коник підбираються відповідно до довжини покрівлі. На нашому сайті ви можете купити ущільнювач ковзана за доступною ціною.