Гумові амортизатори від виробника

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Гумові амортизатори, або гумові віброізолятори, застосовуються при виробництві обладнання різного призначення для гасіння вібрацій, що виникають при його роботі. Використання при виготовленні спеціальних сумішей з властивостями, що гасять, дозволяє отримувати віброізолюючий виріб підвищеної міцності.

Компанія ТОВ НВО «Укрпромсервіс» розробляє та випускає гумові амортизатори для широкого застосування, стійкі до вібрації, стирання, довговічні та якісні. У нас їх можна придбати за цінами виробника із гнучкими знижками.

Власне КБ дозволяє працювати з клієнтами на індивідуальні замовлення, забезпечувати продукцією за вашими потребами. Діє доставка по всій Україні.

Типи гумових амортизаторів

Гумовий амортизатор використовується при виробництві:

  • Приладів;
  • Автомобілів;
  • Судів;
  • Гумові віброопори для верстатів та промислового обладнання, наприклад, конвеєрів;
  • Транспорту, зокрема залізничного.

Є кілька типів таких виробів:

 1. ТОВ НВО «Укрпромсервіс» використовує сучасні наукові розробки під час виробництва РТІ, удосконалює технологічний процес випуску продукції. Поетапний контроль якості дозволяє виготовляти гумові віброізолятори, що повністю відповідають вимогам споживачів. Гумометалічні амортизатори, що відповідають ГОСТ 11679.1-76 для приладобудування, здійснюють віброізоляцію частот 5-2000 Гц, робоча температура (-550) – (+800) ° С, навантаження 0,45-15,75 кгс. Термін служби – до 3 років.
 2. Опорні частини гумові та гумометалеві (віброопори), що передають тиск на конструкцію, що несе. Робочі частоти до 50 Гц та температури (-550)–(+800)°С.
 3. Віброізолятор типу «ВЦ» для віброізоляції 50 Гц при температурі (-550) – (+800) ° С, діапазон навантажень 30-100 кг.
 4. АКСС (корабельні) гумометалеві маслостійкі, ГОСТ 17053.2-80, 17053.1-80, призначені для захисту різного обладнання при навантаженнях 10-400 кг за термін служби 6 років.

Наші фахівці допоможуть підібрати конструкцію та матеріал амортизаторів, спроектувати виріб під конкретні умови експлуатації. Далі після виготовлення проведуть випробування на відповідність навантажень та характеристик.

Вартість виготовлення визначається індивідуально та залежить від складності виробу, вимог до нього, розміру партії, термінів виготовлення та інших умов. Представники нашої компанії проконсультують за кожним замовленням та оформлять його з доставкою в оптимальні терміни.
.