Гумове покриття

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Гумове покриття власного виробництва пропонує компанії «Укрпромсервіс», яка займається цією діяльністю вже понад 15 років. Для виробництва гумових покриттів використовують високоякісний імпортний каучук, який дозволяє отримати зносостійку, довговічну продукцію.

Оскільки власне виробництво, ми не платимо посередникам, це дозволяє скорочувати витрати. В результаті ціна на гумове покриття у нас встановлюється зі знижками. Надаємо можливість замовити як формові вироби, так і виготовлені на замовлення.

Переваги гумового покриття

Покриття гумове має масу переваг, чим і обумовлюється його широке застосування. Використання інноваційної технології виготовлення робить продукцію довговічною та міцною. Гумовий настил не ламається, не рветься та витримує негативний вплив природних факторів. На такій поверхні не буває швів і стукотів, які завдають незручностей, зокрема, збирають пил і про них можна зачепитися.

Гумові покриття від компанії УкрПромСервіс

Багато покупців вирішують купити гумове покриття тому, що такий матеріал виглядає гармонійно, естетично. Також використовується для виробництва матеріал має антистатичні властивості. Можна не побоюватися впливу електричного струму, оскільки каучук погано проводити електрику. Крім того, прогумована підлога не накопичує статичні розряди.

Відрізняє гумову підлогу та легкість відновлення. Якщо якісь ділянки підлоги зашкодили, їх можна легко заманити на нові. Після такого відновлення підлога виходить як єдине ціле, слідів проведених робіт не видно. Залишаються непоміченими стики та шви. Виготовляється наша продукція з високоякісного екологічного матеріалу, тому не завдає шкоди природі.