Гумова крихта

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Гумова крихта являє собою дрібні гранули різної дисперсності та форми. Ці частинки зберігають всі властивості вихідного матеріалу, що робить їх унікальним продуктом, який використовують для створення різних виробів. Зокрема, підлогових гумових покриттів.

Виробництво гумової крихти

Крихта гумова виходить методом переробки вторинної сировини. Основним продуктом створення матеріалу є старі шини. Їх подрібнюють до утворення пластівців необхідного розміру.

Етапи виробництва гумової крихти:

  1. На стадії покришки очищаються від сторонніх елементів: сміття, піску, армуючих компонентів і так далі.
  2. Далі матеріал подрібнюється до утворення фракції розміром понад півтора сантиметри.
  3. На наступному етапі дроблення виходить гранулят завбільшки близько п’яти міліметрів.
  4. На закінчення крихта піддається впливу вібраційних сит, магнітних, повітряних сепараторів, що дозволяють відокремити сторонні включення.

Механічна переробка гуми на крихту призводить до утворення дрібних частинок з гладкою поверхнею. Такий продукт має низьку адгезію, погану розчинність у бітумі, негативні сорбційні показники. Щоб змінити ці характеристики, подрібнена сировина зазнає впливу різних факторів, що призводять до девулканізації поверхні елементів.

Застосування гумової крихти

Сфера застосування такого матеріалу досить велика. Завдяки легкому укладання, подрібнена гума потрібна як у промисловості, так і в приватному господарстві.

Кольорова гумова крихта використовується для:

  • Створення підлогових покриттів на дитячих та спортивних майданчиках.
  • Виготовлення доріжок на заміських ділянках.
  • Наповнення боксерських груш та інших подібних виробів.
  • Виробництво декоративних оздоблювальних елементів.
  • Створення покрівельних матеріалів тощо.

Крім цього, каучукова крихта входить до складу сумішей, що застосовуються для герметизації стиків та швів. Продукція, що виготовляється з подрібненої вторинної сировини, довговічна і не вимоглива до догляду. Вона має невелику вагу, добре витримує будь-які кліматичні зміни та абсолютно безпечна.

Купити гумову крихту за найнижчою ціною можна на нашому сайті. У каталозі представлена продукція різних кольорів. Оформити замовлення можна за телефоном або замовивши зворотній дзвінок.