Демпфер глухий

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Демпфер глухий використовується для гасіння коливань, які є у працюючих механізмах. Ця деталь стає незамінною для нормального функціонування, завдяки якому збільшується термін служби виробу. Гасіння вібрації та пом’якшення невеликих ударів, що періодичних виникають при пересуванні транспорту та роботі техніки, забезпечують кращі умови для тривалого терміну служби.

Місця застосування демпфера у залізничній сфері

Цей елемент може зустрічатися у різних місцях, оскільки застосовується у багатьох механізмах та видах транспорту. До основних напрямків застосування відносяться:

  1. Пневматичні та гідравлічні системи, які можуть мати регулятори та інші чутливі вузли. Демпфери дозволяють захистити всі деталі від пульсації, ударів, вібрації та інших негативних явищ, які можуть вплинути на роботу. Розміри виробу можуть відрізнятися залежно від місця застосування та конкретних моделей.
  2. В електричних двигунах та інших машинах, які найчастіше відносяться до електротранспорту, глухі демпфери захищають робочі деталі від ударів. Тут вони також сприяють пом’якшенню механічного впливу під час роботи.
  3. У транспортних засобах глухі демпфери використовуються для гасіння вібрації підвіски. Тут виконується роль амортизації, щоб не створювалися надто високі навантаження. У сучасному електротранспорті та інших видах поїздів ця деталь часто використовується.

Як і багато інших виробів, глухі демпфери згодом зношуються. Для безпеки робочих механізмів їх потрібно змінювати, після досягнення певного терміну. Демпфер зменшує коливання системи, до якої підключений, але бере на себе частину навантаження, що сприяє його зносу.