Армована гума

Замовити розрахунок вартості
Отримати консультацію
Для того, щоб зробити замовлення, отримати консультацію або дізнатися про вартість виготовлення гумотехнічних, силіконових або поліуретанових виробів, залиште контактну інформацію, і менеджер компанії УКРПРОМСЕРВІС зв'яжеться з Вами для уточнення деталей.

Армована гума – амортизаційний матеріал універсального призначення, що використовується також як ущільнювач. Гума має високу термостійкість, зберігає первісний вигляд та властивості при контакті з кислотами та лугами. Крім того, матеріал добре переносить вплив інертних газів та постійне знаходження в атмосферному повітрі.

Склад армованої листової гуми:

  • речовини, що надають маслобензостійкість (клас продукції МБС);
  • склади, що дозволяють матеріалу залишатися стійкими і до температурних коливань, і до їдких робочих середовищ – кислот і лугів (клас ТМКЩ);
  • компоненти, що роблять гуму стійкою до технічних масел, підвищених і знижених температур (розум).

Техпластина армована

Крім перерахованого вище, наша армована техпластина витримує пряму дію сонячних променів, за бажанням замовника може бути пофарбована в різні кольори. Армована листова гума, яку ви зможете замовити на сайті, нетоксична, для неї характерна еластичність та м’якість. Важить вона порівняно небагато, залишається гнучкою і водночас щільною і твердої навіть після тривалої експлуатації в несприятливих температурних умовах.

Продукцію можна купити у будь-якій кількості з доставкою по Україні. Листи матеріалу виготовляються за ГОСТом, відрізняються терпимістю до механічного зносу.