Армований поліуретан

Заказать расчет стоимости
Получить консультацию
Для того, чтобы сделать заказ, получить консультацию или узнать стоимость изготовления резинотехнических, силиконовых или полиуретановых изделий, оставьте контактную информацию, и менеджер компании УКРПРОМСЕРВИС свяжется с Вами для уточнения деталей.

Компанія Укрпромсервіс виготовляє армований поліуретан, а також поліуретанові стрижні.

армований поліуретанe

Армовані поліуретанові листи високоміцні, маслобензостійкі та кислотолужностійкі. Листи мають високу стійкість до порізів, ударів а також стирання. Це в сотні разів більше ніж у гуми.  Тобто маємо довговічні в експлуатації вироби

Поліуретановий лист (плита, смуга) може мати різноманітні геометричні параметри.

Довжина до 6000мм,

Ширина до 3000мм,

Товщина 3-200мм.

Величезний діапазон твердостей (від 45 А Шор до 65 Д Шор) дозволяє підібрати властивості виробу, що відповідають практично будь-яким умовам експлуатації. Поліуретанові листи застосовують для захисту поверхонь від стирання, ударних навантажень. Крім того, як покриття, що амортизує, захищає від налипання і примерзання матеріалів.

Широкий діапазон технічних характеристик у поєднанні з доступною ціно, безоперечно  робить армований поліуретан затребуваним в різних напрямках. Вироби з поліуретану все частіше використовуються у будівництві, сільському господарстві, різних промислових галузях (транспортній, харчовій, текстильній, поліграфічній, хімічній, гірничодобувній та інших), у нафтогазовій сфері, медицині, радіоелектроніці та інших виробничих напрямках.
Поліуретановий лист чудово може замінити техпластини з гуми, сталеві або пластикові листи. У цьому випадку такі прокладки будуть значно довше служити, та менше зношуватимуться. Разом з цим, до них не налипатиме пил.

Укрпромсервіс використовує сироовину провідних європейських виробників. Застосовується поліуретан марок Diprane 530 та Epaflex.

Ми впевнені в якості своєї продукції тому даємо гарантію на її експлуатацію